S5 Salon n Spa - шаблон joomla Видео
Jelgava, Kronvalda 24
+371 29128176

Кrioterapija ieteicama kā ārstnieciska, kosmetoloģiska un atjaunojoša procedūra.

Galvenais efekts ir organisma atjaunošanos pēc iedarbības ar aukstumu. Strauji pieaug imunitāte, aktivizējas vielmaiņa, normalizējas hormonu līmenis, mazinās dažāda veida sāpes.

 

 

PIE MUMS KRIOMASĀŽA sejai, kaklam un dekoltē zonai!

 

krio sejai Dobele page 001

 

Sejas kriomasāža ir īpaši piemērota cīņai pret ādas novecošanos. Tā izlīdzina grumbiņas un savelk sejas ovālu. Procedūrā tiek izmantots aplikators, kas tiek iegremdēts šķidrajā slāpeklī (-196 grādos). Ar ātrām kustībām ādas problēmzonas tiek apstrādātas ar aplikatoru 10-15 sekunžu laikā. Pēc procedūras sejai pieplūst siltums, āda sāk elpot un labāk uzsūc kosmētiskos līdzekļus. Āda ir attīrīta, gluda un stingra, vaigos parādās veselīgs sārtums.

 

Kārpu likvidēšana ar šķidro slāpekli.

 

Backup of Backup of Backup karpas papilomas page 001

Par laimi, šī ādas slimība vairs nav tik biedējoša kā tas bija agrāk – mūsdienās kārpas var viegli likvidēt ar piesaldēšanas metodi - lētākā un dabīgākā. Procedūras efektivitāti nosaka šķidrais slāpeklis. Citas metodes - mājas apstākļiem domātie baloniņi, zīmuļi, kā arī vates kociņa metode - dod tikai -20 ˚C, kas ir nepietiekami, lai kvalitatīvi iznīcinātu kārpas sakni.

Tās laikā ādas veidojumi tiek apstrādāti ar speciālu saldēšanas aplikatoru, kas tiek mērcēts šķidrajā slāpeklī. Pēc procedūras veikšanas, apstrādātie veidojumi 2-3 nedēļu laikā izzūd vai samazinās. Ja kārpas ir lielas vai to ir daudz, tad dažkārt ir nepieciešama atkārtota kārpu apstrāde.

Kārpu piesaldēšana neaizņem daudz laika un ir ļoti ekfektīva un iedarbīga ārstēšanas metode.

Papilomu noņemšana ar šķidro slāpekli.

Jūsu ķēdīte kaklā aiz kautkā ķērās? Padusē jūs sajutāt kādu kārpiņveidīgu izaugumu? Pārvilkāt ar roku pāri ķermenim un atklājat īpatnējas kārpas ar noasinātu, smailu galu? Varat būt 99% pārliecināti, ka tas ir papilomas.

Ar šķidrā slāpekļa palīdzību var noņemt dažādus labdabīgus audzējus: kārpas, keratomas un papilomas. Šķidrā slāpekļa iedarbības rezultātā, sakarā ar zemu temperatūru, notiek papilomas šūnu atsaldēšana. Šķidrais slāpeklis, it kā to “nolaiza”, neatstājot nekādas pēdas uz ādas. Papilomu piededzināšana ar slāpekli ir labi panesama, nesāpīga un neinvazīva.

Imunitāte:

Kriosaunas apmeklējums stimulē imunitāti cilvēkiem, kas bieži slimo ar infekcijas slimībām. 10 Krio terapijas seansi  ievērojami paaugstina pretošanās spējas pret gripu un saaukstēšanos. Krio terapijas iedarbība saglabājās 3-4 mēnešus pēc 7-8 seansiem. Kurss sastāv no 5-12 seansiem 2-4 reizes gadā - rudens sākumā, īsi pirms aukstuma un pavasara periodā, pirms vasaras, kad organisms ir novājināts, pēc ziemas perioda.

Kosmetoloģija: 

Krio terapijas kurss vizuāli uzlabo izskatu, veic ādas atjaunināšanu un palīdz svara zaudēšanas procesā uzlabot ādas izskatu, stimulē matu augšanu, samazina, līdz pazušanai paplašinātos virsādas kapilāru veidojumu uz sejas ādas un ne tikai.

Krio terapija ir ieteicama pirms kosmetoloģes apmeklējuma, jo tas ievērojami paaugstinās kosmētiskās procedūras iedarbību un efektivitāti, jo āda labāk uzsūks uzturvielas no maskām, injekcijām un cita veida kosmetoloģiskās procedūrām.

Apmeklējot solāriju drīz pēc krioprocedūras ādas iedegums veidosies zeltaini brūns, sauļošanās process būs komfortablāks kā ierasts un āda līdz ar palielināto skābekļa sastāvu asinīs būs vairāk pasargāta no UV stariem. Efektivitātes paaugstināšanai kriosaunu iesaka kombinēt ar citiem fizioterapijas un skaistumkopšana procedūrām. Ieteicams apmeklēt Krio terapiju pirms masāžas, pīlinga, ietīšanas procedūrām, mezoterapjas, saunas un solārija apmeklējuma.

Iesaka veikt ādas atveseļošanai no 10 – 20 procedūrām, kriosaunu apmeklējot katru dienu vai ik pārdienas.

Svara samazināšana:

Kā parādījusi ir prakse, dažos gadījumos svara zudums sasniedz 7-10 kilogramu pēc 20-30 procedūru apmeklējuma.

Kriosaunas procedūras laikā tiek sadedzinātas 100-150 kal, bet pēc procedūras notiek vēl pastiprinātāka  tauku sadedzināšana. Lai notiktu stabila svara samazināšanas vēlams neēst 2 stundas pirms un 4 stundas pēc kriosaunas apmeklējuma kā arī jāievēro veselīga ēšana. Procedūra jāveic pirms jebkādas fiziskās aktivitātes – vai tā būtu soļošana, skriešana, brauciens ar velosipēds, vai fitness zāles apmeklējums.

Svara korekcijai,vielmaiņas normalizācijai kurss sastāv no 15-25 seansiem.

 

Jaunumi un konkursi

Jaunumi

           KRIO!

Gold barbell city

 

Lasīt tālāk...

  Kriomasāža

 masaza sejai

Lasīt tālāk...
Mēs par futbolu
fkjelgava
 
Lasīt tālāk...
      Sejas procedūras
Algotherm

Lasīt tālāk..

Jaunumi2

   Uzveic celulītu
celulits

Lasīt tālāk...
Ādas veselībai
seja pumpas

Lasīt tālāk...
Vīrietim
IMG 1452 1 
Lasīt tālāk...
Sauļojies gudri 
saule 

Lasīt tālāk...