S5 Salon n Spa - шаблон joomla Видео
Jelgava, Kronvalda 24; Dobele, Krasta iela 6
+371 29128176

Kriosauna + solārijs (sauļošanās) = VESELĪGS IEDEGUMS.

Vai zini, ka apvienojot sauļošanos ar kriosaunas apmeklējumu rezultāts būs vēl divreiz labāks, noturīgāks un veselīgāks?

Šīs lietas ir netikai savienojamas, bet kombinējot kopā solārija (sauļošanos) apmeklējumu ar kriosaunas procedūru iegūsiet vislabāko efektu noturīgam un veselīgam iedegumam. Tas saistīts ar ādas īpašībām, lai organismā labi sintezētos melanīns (pigments, kas tiek ražots UV staru ietekmē un dot ādai lielisko iedeguma izskatu).

Speciālisti iesaka pirms solārija apmeklējuma izbaudīt kriosaunas procedūru. Ideāli uz solāriju doties 10-15 min pēc kriosaunas apmeklējuma, tad UV stari iedarbosies uz ādu uzlabojot asinsriti, apgādājot to ar skābekli, kas arī stimulē melanīna sintēzi un iedegums ir mazāk kaitīgs un noturīgāks.

Ja ir sanācis apdegt (apsārtusi āda), tad kriosaunas procedūra būs lielisks palīgs. Pēc iespējas ātrāk izbaudot kriosaunas procedūru, tava āda būs patīkami vēsa un atsvaidzinoša, pēc nogurdinošiem UV stariem ievērojami samazinās sakārsušās ādas temperatūra un lieliski noņems sūrstošo sajūtu. Procedūra ievērojami uzlabos perifēro asinsrites darbību un veicinās ādas šūnu atjaunošanos, tādējādi samazinot ādas apsārtumu un naktī varēsiet mierīgi izgulēties.

 

Saulosanas page 001

 

Jaunumi un konkursi

Jaunumi

           KRIO!

Gold barbell city

 

Lasīt tālāk...

  Kriomasāža

 masaza sejai

Lasīt tālāk...
Mēs par futbolu
fkjelgava
 
Lasīt tālāk...
       Skābekļa kokteilis
Skabeklis

Lasīt tālāk..

Jaunumi2

   Uzveic celulītu
celulits

Lasīt tālāk...
Ādas veselībai
seja pumpas

Lasīt tālāk...
Vīrietim
Lauris1 

Lasīt tālāk...
Sauļojies gudri 
saule 

Lasīt tālāk...